Medinis namelis vaikams puiki dovana visoms progoms

Medinis namelis vaikams puiki dovana visoms progoms

Dabar dažnai artėjant kokiai progai, tėvai vaikams ieško ir nori dovanoti ne daug dovanų, kur žaislai net neatranda savo vietos, lieka išmėtyti ir neteikia daug džiaugsmo, o tiesiog iš per didelio kiekio dovanų patampomi ir numetami laukti kitų žaidėjų. Bet ieško dovanos, kuri būtų didesnė nuo visų bei teiktų vaikui realią naudą. Ar tai būtų lavinimas ar naudinga sveikatai bei aktyvumui žaislas ar kita pramoga. Tad vis dažniau gauname iš tėvų užklausų jog ieško dovanos vaikui, nori prisidėti visi šeimos nariai dalyvaujantys šventėje ir nori jog dovana teiktų vaikui ne tik džiaugsmo, bet ir didesnę naudą. Tokiems tevėliams mes dažniausiai pasiūlome mūsų patį populiariausią produktą, ypač vasarą – Medinis namelis vaikams.

Medinis namelis vaikams

Kodėl tai naudinga dovana vaikams? Su šia dovana medinis namelis vaikams tikrai suteiksite vaikams džiaugsmo juk turės savo nuosavą žaidimų aikštelę kieme, kur galės suptis bei aktyviai leisti laisvalaikį gryname ore. Namelio komplektaciją galite susidelioti pagal savo vaiko poreikius, taip pat atsižvelgiant į kainą. Taigi jeigu pasirinksite smagiausias pramogas vaikui tai bus pati geriausia dovana jam. Galės savo namuose ne tik suptis kada norės, bet ir žaisti smėlio dėžėje, šis užsiėmimas labai patinka ir jau šiek tiek didesniems vaikams ir mažieji irgi smagiai gamina smėlio tortus ir įvairiausius kitus statinius. Taip pat galite rinktis ir čiuožyklą, kuri bus smagi pramoga kiekvienam vaikui, o supynes galite rinktis pagal vaiko amžių, tad galime suderinti komplektaciją tiek tinkančią mažiesiems, tiek jau ugtelėjusiems vaikams.

Kodėl dovana visgi ne tik smagi, bet ir naudinga? Tokie mediniai nameliai vaikus skatina kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, atitraukia juos nuo televizoriaus ekranų ar kompiuterių, daugiau laiko kvėpuoja grynu oru, kas ne tik stiprina imunitetą, bet padeda prisikaupti daugiau vitamino d artėjančiam šaltajam sezonui bei išjudina kūną ir priverčia aktyviai judėti, kas labai svarnu norint išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną bei išvengti nugaros skausmų, ypač jeigu daug laiko praleidžia mokydamasis nuotoliniu būdu prie kompiuterio, kuomet ne visada žiūri į ergonomišką ir taisyklingą sedėjimą. Taigi tai puiki dovana, kuri atitrauks nuo ekranų ir leis pasinerti į smagų žaidimų pasaulį lauke.

Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla nauda vaikams

Šių dienų pagrindinė problema yra vaikų priklausomybė technologijoms. O tai tampa vis aktualiau jaunesnio amžiaus vaikams. Jau galima pastebėti dviejų metų vaiką, kuris negali pavalgyti be telefono ar filmuko per televizorių. Ir tai ne tik kad priklausomybė, bet ir žala mažylio sveikatai. Prastėja regėjimas, blogėja laikysena ir formuojasi netaisyklinga laikysena, vaikai praranda bendravimo įgūdžius. Todėl norisi kad vaikai daugiau praleistu lauke laiko, bet kaip tai padaryti? Šių dienų pagrindinis klausimas turi lengva atsakymą – mediniai nameliai vaikams su čiuožykla. Šių namelių nauda matuojama į tiesioginę ir prevencinę.

Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla

Tiesioginė nauda vaikų sveikatai

Kiemuose kuriuose vaikai turi savo nuosavus namukus vaikams jie turi įdomios veiklos, kas juos atitraukia nuo kompiuterių. Nameliai padeda ne tik gerai praleisti laiką gryname ore, bet kartu ir sportuojant bei bendraujant su bendraminčiais. Lankstant ir žaidžiant gryname ore gerėja vaikų fizinė ir emocinė būklė. Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla praskaidrina vaikų žaidimus lauke gryname ore.

Prevencinė nauda vaikų sveikatai

Kadangi vaikai daugiau laiko praleidžia lauke, jie ne tik kad pasportuoja, bet ir negadina savo regėjimo. Kadangi vaikai nesėdi prie kompiuterių susikūprinę ir nežiūri į ekraną valandų valandas. Todėl vaikams tai dviguba nauda.

Medinių namelių vaikams kokybė

Mediniai nameliai vaikams gaminami iš medžio. Natūralaus spygliuočio medienos lentos yra džiovinamos atrenkamos ir impregnuojamos. Šitaip paruošta mediena yra puiki konstrukcinė medžiaga lauko sąlygoms ir yra ergonomiška. Todėl nameliai pagaminti iš pušies ir eglės suteikia jaukumo ir yra ilgaamžiai. Derėtų nepamiršti, jog nameliai tarnauja daugiau nei dešimt metų, todėl taupyti perkant medinį namelį nederėtų.

Ypatingas dėmesys surinkimui

Namukų gamintojai ypatingą dėmesį skiria surinkimui. Supranta, jog kartais surinkimas gali būti problematiškas jeigu namelį užsisako moteris. Todėl gamintojai teikia surinkimo paslaugą visoje Lietuvoje, kas namelių pirkimo procesą palengviną ir daro patrauklų klientams. Todėl nereikia pirkti jokių įrankių ir nereikia žinių, o tiesiog papildomai sumokėti nustatyto dydžio sumą už surinkimą. Kadangi gamintojai atvažiuoja surinkti jie tuo pačiu ir atveža namelį pas jus į kiemą, todėl pristatymu didelių gabaritų kroviniu jums rūpintis nereikia.

Mediniai nameliai vaikams kaina

mediniai nameliai vaikams su čiuožykla kaina susideda iš kelių aspektų. Tai jo dydžio ir priedų komplektacijos. Jeigu planuojate ekonomiškesnį variantą, rinkitės su mažiau priedų, bei namelį mažesnį. Norint sutaupyti taip pat galite pirkti žiemą. Kadangi investicija į visą vaiko vaikystę, rekomenduojame netaupyti ir nupirkti kuo pilnesnį namelį.

Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla kaina
KroviniuPervezimasKlaipeda.LT © Visos teisės saugomos 2019
Griovimo darbai klaipeda | Šiukšlių išvežimas Klaipėda | Elektrikas Klaipėda | Mediniai nameliai vaikams | Blog